Вийшов перший випуск нового технічно-економічного журналу «Сучасний стан наукових досліджень та технологій в промисловості»

Харківський національний університет радіоелектроніки, спільно з Державним підприємством «Південний державний проектно-конструкторський та науково-дослідний інститут авіаційної промисловості» випустив перший випуск наукового видання «Сучасний стан наукових досліджень та технологій в промисловості».

За словами головного редактору журналу, ректора ХНУРЕ, професора Валерія Семенця, сьогодні як ніколи важливим і цікавим стає обмін ідей та нетрадиційних підходів до вирішення теоретичних і практичних проблем. Саме цьому і присвячене нове видання.
«Спілкування на сторінках журналу дозволить науковцям та виробникам різних напрямків обмінятися результатами досліджень, що сприятиме успішному виконанню наукових робіт та зближенню науки та виробництва», – йдеться у вступному слові Валерія Семенця.

Крім того, ректор закликав науковців, що працюють у технічних або економічних галузях, взяти активну участь у роботі журналу та насилати свої роботи до редакції.
Другий випуск видання безкоштовний для публікацій.

Телефон: +38 (050) 324-23-99
E-mail: journal.itssi@gmail.com

Офіційний сайт: www.itssi-journal.com