Відбулася I Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС»

28.06.2019

26 та 27 червня 2019 року відбулася I Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС» MC&FPGA-2019 .

В роботі конференції прийняли участь  професор Вищої школи інженерії ENSIL-ENSCI Ліможського університету (Франція) Вахід Мегдейді, доповідачі та всі зацікавленні тематикою конференції. Відкривали конференцію  завідувач кафедри МТС доцент Ірина Свид та доцент кафедри МТС Олександр Воргуль.

В ході конференції учасниками обговорювалися питання щодо особливостей використання мікроконтролерів і мікропроцесорів при проектуванні пристроїв, можливості ПЛІС 7-го покоління та особливості роботи з ними, використання ПЛІС при проектуванні цифрових систем та багато інших. Кожна доповідь порушила низку важливих науково-практичних питань. Особливо зацікавленість викликали доповіді Олега Зубкова «In-circuit Signal Analysis in the Development of Digital Devices in Vivado 2018» та Романа Цехмістро «Features of the use of microprocessors in the systems of Ovojectors in their adaptation to the conditions of the former CIS».

Робота конференції пройшла у дружній атмосфері обміну досвідом та думками при обговоренні складних і важливих питань.

Комітет конференції вдячний учасникам за цікаву та плідну співпрацю.

Відбулася I Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС»