Видатне досягнення студентів ХНУРЕ!

22.10.2019

З 17 по 19 жовтня у Вінниці відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, який проходив спільно з півфіналом світу Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM ICPC.

Вперше за роки незалежності України команда студентів ХНУРЕ, у складі Олега Валласа (ІПЗм-19-1), Андрія Шаніна (ІПЗм-19-1) та Матвія Асландукова (ПЗПІ-16-1), які навчаються на кафедрі Програмної інженерії факультету Комп’ютерних наук, стала чемпіоном країни і віцечемпіоном Південно-Східної Європи з програмування, пройшовши всі етапи регіональних змагань та випередивши понад 800 українських команд.

Всього на двох майданчиках в Україні та Румунії змагалося 100 команд з провідних університетів Східної та Південної Європи, а Харківський національний університет радіоелектроніки був представлений одразу 3 командами, серед яких  команда у складі Антона Гаврашенко (КІУКІ-16-3), Михайла Плотнікова (ПЗПІ-17-2),  Івана Поповича (ПЗСМ-19-1) та під керівництвом доцента кафедри ПІ Олександра Вечура, яка також продемонструвала серйозний результат, потрапивши до топ-10 України.

Слід зазначити, що ACM ICPC – наймасовіша Всесвітня студентська олімпіада. В її відбіркових змаганнях на рівні національних олімпіад беруть участь понад 300 тисяч команд, що представляють 10 000 університетів 120 країн світу.

Наразі команду чекає відповідальний етап підготовки до великого фіналу, який відбудеться вже через пів року. Тож побажаємо нашим команді успішного процесу тренування, щоб гідно представити країну та рідний університет.

Видатне досягнення студентів ХНУРЕ!