Вебінар “Чому Python?”

10.11.2017

Ми – компанія CloudLinux – творець операційної системи № 1 для хостинг-провайдерів. CloudLinux OS, KernelCare і Imunify360 – наші найуспішніші інноваційні продукти, і вони активно використовуються на сотні тисяч серверів і тисячами компаній по всьому світу, включаючи такі технологічні гіганти як Dell, GoDaddy, IBM, 1 & 1 і Endurance.

Хочете дізнатися як це все створюється? Наш вебінар розкриє деякі секрети розробки та буде корисний як початківцям програмістам, так і тим, хто вже активно використовує Python. Ми не тільки хочемо вас познайомити з цим перспективним мовою і описати його специфіку та переваги, а й показати як і для чого ми його використовуємо на прикладі одного з наших проектів – Imunify360.
Вебінар проведе наш харизматичний Team Lead Микола, веде Client Team проекту Imunify360, розробник з багаторічним стажем, у якого є чому повчитися молодим падаванам.

Хочете пізнати джедайської техніки, дізнатися нове і стати успішними розробниками? Реєструйтеся і приєднуйтесь до вебінару в четвер, 23-го листопада, о 17.00 (EET), буде цікаво і будемо раді всім.
https://attendee.gotowebinar.com/register/36315729441 ..

Вебінар "Чому Python?"