Валерій Семенець привітав студентів із вдалим закінченням навчання у Міжнародній літній школі

Ректор Харківського національного університету радіоелектроніки, професор Валерій Семенець зустрівся зі студентами та викладачами, які успішно пройшли навчання в Міжнародній літній школі «Розробка додатків для віртуальної реальності» на базі університету WSG (Бидгощ, Польща).

Студенти розповіли про отримані навички щодо застосування технології віртуальної реальності, яка є основним з найперспективніших напрямків у сфері сучасних ІТ-технологій, поділились враженнями від відвідання німецького Технопарку «Autostadt», який був побудований концерном Volkswagen у місті Вольфсбург, а також обговорили з ректором можливості подальшої участі у різноманітних програмах міжнародної академічної мобільності.

«Для мене, як для ректора українського університету та громадянина нашої країни, дуже важливо, щоб наші студенти залишалися в Україні з гідною заробітною платою. Я розумію, що наше завдання закласти таку базу, з якою ваші таланти будуть високо оцінюватись роботодавцем. Саме тому ми завжди шукаємо можливості для реалізації ініціатив, які додатково до основної програми навчання ХНУРЕ дадуть вам цінні знання та досвід»,- підкреслив Валерій Семенець

Також за результатами роботи всі учасники отримали Сертифікати з повним переліком наданих компетенцій.

Студенти, що брали участь програмі:

Дмитро Бриковець / Dmytro Brykovets ІТКН-16-9

Денис Плеханов / Denys Plekhanov КІУКІ-17-8

Олег Свідін / Oleh Svidin ПІ-15-1

Альона Котилевська / Alona Kotilevska ІТКН-17-6

Лілія Соловей / Liliia Solovei Піп-17-1

Дмитро Лохачов / Dmytro Lohachov ІТКН-17-6

Кирило Пилипенко / Kyrylo Pylypenko ІТКН-16-7

Євген Ковальов / Yevhenii Kovalov ІТКН-16-7

Валерія Харченко / Valeriia Kharchenko ВПВПС-17-1

Валерій Семенець привітав студентів із вдалим закінченням навчання у Міжнародній літній школі