В університеті відбулася конференція трудового колективу

27.01.2016

27 січня відбулася конференція трудового колективу Харківського національного університету радіоелектроніки. На ній було розглянуто низку питань, що стосувалися життя та діяльності вишу.

Серед них: погодження змін та доповнень до Статуту університету, затвердження змін та доповнень до «Положення про організацію та проведення конференції трудового колективу ХНУРЕ», затвердження змін та доповнень до «Правил внутрішнього трудового розпорядку ХНУРЕ», звіт про виконання умов колективного договору між адміністрацією та первинною профспілковою організацією співробітників в 2016 році, затвердження змін та доповнень до колективного договору між адміністрацією та первинною профспілковою організацією співробітників на 2017 рік, звіт про виконання умов колективної угоди між адміністрацією та первинною профспілковою організацією студентів в 2016 році, обрання нових членів Вченої ради університету.
З усіх питань були прийняті відповідні рішення.
Перед присутніми виступив виконуючий обов’язки ректора В.В. Семенець, який проінформував присутніх про ряд поточних питань з перспектив розвитку ХНУРЕ.

В університеті відбулася конференція трудового колективу