В ХНУРЕ вшанували пам’ять Героя Майдану Євгена Котляра

20 лютого у Харківському національному університеті радіоелектроніки пройшли заходи на честь Героїв Небесної сотні серед яких був випускник ХНУРЕ, видатний борець за свободу, герой Майдану та активіст Євген Котляр.


Разом із керівництвом Харківської обласної державної адміністрації на чолі із Юлією Світличною, ректор університету радіоелектроніки, професор Валерій Семенець, спільно зі студентами, родичами загиблих героїв та небайдужими громадянами, відвідали експозицію на честь Євгена, що відкрилась у музеї історії ХНУРЕ, а також поклали квіти до пам’ятної дошки.
«Це була людина з великої літери, яка не залишалась байдужою до несправедливості та до самого кінця була вірною своїм принципам, запекло відстоюючи наше з вами майбутнє. Євген показав нам взірець людини, якою кожен з нас має бути. Хочу подякувати всім, хто сьогодні не залишився осторонь: голові Харківської обласної адміністрації Юлії Олександрівні Світличної, її колегам, а також нашим прекрасним студентам, у яких я бачу ту ж саму завзяту любов до свободи, яка була у Євгена», – зауважив під час промови Валерій Семенець.

В ХНУРЕ вшанували пам’ять Героя Майдану Євгена Котляра