Укладено Рамкову угоду про співпрацю між ХНУРЕ та університетом Севільї (Іспанія)

27.12.2022

Науковці Харківського національного університету радіоелектроніки поглиблюють роботу на міжнародній арені. Так, одним з нових партнерів став іспанський університет Севільї, з яким було укладено Рамкову угоду про співпрацю двох університетів і міжінституційну угоду про навчальну мобільність.

Ініціатором співпраці з університетом Севільї виступила одна з провідних кафедр нашого університету – кафедра штучного інтелекту, яка завдяки цілеспрямованій політиці міжнародної співпраці за останній рік має декілька нових грантових проєктів.

Варто зазначити, що політика ЄС щодо всебічної підтримки України у її військовому протистоянні російському агресору корелює в процесах поглиблення інтеграції України в ЄС, зокрема в європейській освітній простір. Одним з інструментів розвитку інтеграційних процесів є грантова програма мобільності студентів Еразмус+, яка з початком війни збільшила можливості для українського студентства, щоб перш за все забезпечити їх прихистком та гідними умовами для навчання і гармонійного розвитку в партнерських закладах ЄС.
ХНУРЕ, піклуючись про своїх студентів, залучає нових партнерів для розвитку проєктів студентської мобільності, щоб надати більшій кількості студентів грантову підтримку на продовження їх навчання в європейських університетах, водночас залишаючись студентами ХНУРЕ.

Укладено Рамкову угоду про співпрацю між ХНУРЕ та університетом Севільї (Іспанія)