У рамках співпраці ХНУРЕ вкотре відвідала делегація з КНР

Сьогодні у стінах Харківського національного університету радіоелектроніки проходить робоча зустріч із провідними вченими, промисловцями та інженерами Китайської Народної Республіки, яка відбувається у рамках чинних угод про співробітництво.

«У нас дуже тісні контакти з Китайською Народною Республікою. Цього літа ми підписали дві важливі угоди про науково-технічну співпрацю та обмін студентами і вченими, що стало дуже гарним початком для спільної та продуктивної роботи. Також були досягнуті офіційні домовленості з консалтинговою компанією, яка буде займатись процесом упровадження наших наукових розробок на ринок Китаю. Тож, сьогоднішня зустріч, це черговий крок Харківського національного університету радіоелектроніки на шляху наукових успіхів України та Китаю» , – зауважив під час зустрічі ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець.

Протягом дня вчені ХНУРЕ ознайомлять делегатів з деякими розробками університету та обговорять питання можливостей реалізації спільних проектів, упровадження технологій та нових напрямків у подальшій спільній роботі.

У рамках співпраці ХНУРЕ вкотре відвідала делегація з КНР