У ХНУРЕ юні айтішники Харківщини поборолися за право назватися найкращими

11.02.2017

Сьогодні, 11 лютого, в Харківському національному університеті радіоелектроніки розпочався III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Її організатори – факультет комп’ютерних наук університету спільно з Харківською академією неперервної освіти.

Олімпіаду відкрив керівник вишу професор В.В. Семенець, який привітав усіх її учасників з першими в їхньому житті успіхами в пізнанні передової спеціальності та побажав легко долати нові вершини знань. Привітав юних айтішників і голова журі олімпіади декан факультету комп’ютерних наук професор А.Л. Єрохін і висловив сподівання побачити багатьох із них абітурієнтами та студентами ХНУРЕ. Перемог у олімпіаді та в житті побажала співробітник навчального центру Nix Solutins Марія Пантюх.У ХНУРЕ юні айтішники Харківщини поборолися за право назватися найкращими
Понад 150 кращих учнів старших класів Харкова та області і їхні вчителі інформатики прибули до ХНУРЕ, щоби поборотися за право стати найкращими. Талановиті учні-інформатики виборюють призові місця, виконуючи завдання у Power Point, Word, Excel nf Access. А поки учні розв’язували завдання теоретичної частини олімпіади, з учителями проводили заняття професори й доценти факультету комп’ютерних наук вишу. Організаційну підтримку та цінні подарунки для переможців підготували партнери олімпіади – ІТ-компанія Nix Solutions та відділ практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ.
У неділю, 12 лютого, – практичний тур олімпіади.