У ХНУРЕ вшанували День Гідності та Свободи

Сьогодні у Харківському національному університеті радіоелектроніки, при підтримці Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, пройшла низка заходів, що присвячена Дню Гідності та Свободи.

Так, керівництво ХНУРЕ разом із делегацією зі Львівської області та представниками ХОДА, студентами і науковцями, поклали квіти до меморіальної дошки Євгена Котляра, відвідали тематичну інсталяцію «Національна єдність», яка розташована у ХНУРЕ, та взяли участь у обговоренні сприйняття українцями національної єдності.

Відкриваючи захід, проректор з науково-методичної роботи, професор Ігор Рубан відмітив, що сьогодні вся Україна відзначає День Свободи і Гідності.

«За останні роки ми довели, що українці – це сильна, суверенна і незалежна нація. Саме у нашому університеті навчався герой, який ціною свого життя відстоював свободу і людську гідність. Тому всі, кому небайдужа доля рідної країни, у цей нелегкий час повинні об’єднати свої зусилля для побудови незалежної та сильної держави», – зауважив проректор

У ХНУРЕ вшанували День Гідності та Свободи