У ХНУРЕ відкрили оновлену лабораторію «GL BaseCamp»

11 травня у Харківському національному університеті радіоелектроніки пройшло урочисте відкриття оновленої навчальної лабораторії «GL BaseCamp». За підтримки міжнародної компанії GlobalLogic, лабораторія була повністю укомплектована комп’ютерною технікою та, нині, вже готова приймати студентів університету. Нові умови були створені згідно з сучасними стандартами IT-освіти задля комфортного та ефективного навчання студентів ХНУРЕ у майбутньому.

Лідер харківського офісу компанії — Наталя Сіромаха, керівник тренінгового відділу GlobalLogic в Україні — Тетяна Хряпіна та координатор тренінгового відділу в Харкові — Євген Городков, разом із ректором ХНУРЕ, професором Валерієм Семенцем та доцентом кафедри ПІ Віктором Кауком розповіли про шлях реалізації «GL BaseCamp» на базі ХНУРЕ, особливості лабораторії та можливості для студентів і викладачів покращувати свої знання у різноманітних напрямках IT.

«Ця лабораторія – чудовий приклад плідної співпраці між вишами та компаніями, які небайдужі до розвитку української IT-галузі. Тож, я дуже дякую нашим партнерам», – відзначив ректор.

Також представники компанії вручили викладачам Харківського національного університету радіоелектроніки сертифікати за проходження чотиримісячного курсу Linux Kernel Development Training.

 

У ХНУРЕ відкрили оновлену лабораторію «GL BaseCamp»