У ХНУРЕ відкрили бізнес-інкубатор «YEP!»

15 листопада у Харківському національному університеті радіоелектроніки презентували початок роботи академічного бізнес-інкубатору «YEP!», який на базі ХНУРЕ буде майданчиком для підтримки студентських ініціатив та стартапів.

За словами засновників «YEP!», при підтримці університету радіоелектроніки, ініціативної групи учасників стартап-клубу та міжнародних партнерів, проект буде здійснювати просвітницьку, освітню та організаційну роботу, допомагаючи втілювати у життя перспективні задуми майбутніх бізнесменів.

«Реалізація можливостей наших студентів, які, безумовно, є дуже талановитими – одна із тих складових, без якої не існує сучасної освіти. Завдання університету – не тільки дати знання, а й допомогти їх реалізувати з максимальною користю для студентів. Саме тому, разом із кафедрою програмної інженерії, ми пішли на впровадження програми «YEP!» у ХНУРЕ», – підкреслив ректор під час спільної прес-конференції з засновником проекту Андрієм Заікіним,  Харківською обласною державною адміністрацією та партнерами , що безпосередньо беруть участь у програмі «YEP!»

У ХНУРЕ відкрили бізнес-інкубатор «YEP!»