У ХНУРЕ відбудеться зустріч з авторами книги «Позивний “Бандерас”»

12 жовтня, напередодні Дня захисника України, за запрошенням видавництва «ФАБУЛА» до Харківського національного університету радіоелектроніки завітають Сергiй Дзюба та Артемiй Кiрсанов – автори військової драми «Позивний “Бандерас”», фільм за сюжетом якої виходить в український прокат 11 жовтня. Також до участі у зустрічі запрошено акторів Михайла Озерова та Антона Андрющенка.
Запрошуємо вас на зустріч з авторами, яка відбудеться о 13:30 у приміщенні IT HUB NURE (вул. Бакуліна, 12).
В основу роману покладено щоденники нацгвардійця Сергія Башкова (позивний “Індіанець”) та розповіді воїнів АТО.
Ця історія відразу привернула увагу кінематографістів. Режисер Заза Буадзе (відомий за фільмом “Червоний”) запросив акторів з різних міст України, в тому числі і з Харкова, взяти участь у зйомках. Серед акторів чимало учасників АТО та діючих військових.
Дія військового детективу розгортається восени 2014 року. Розвідники, на чолі з капітаном Антоном Саєнком (позивний “Бандерас”), намагаються запобігти диверсії та знешкодити російського підривника. Драматизму подіям додають: місце дії – все розгортається поблизу рідного села Бандераса. Думка про те, що на передовій у протистоянні із сепарами й терористами гинуть молоді хлопці, не полишає головного героя. Аж ось доля підкидає колишньому есбеушнику новий шанс… І цього разу доведеться побороти свої найбільші страхи і зазирнути у ті спогади, від яких він тікав майже 20 років.