У ХНУРЕ розпочала роботу Приймальна комісія

12 липня, відповідно до умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, у Харківському національному університеті радіоелектроніки розпочала роботу Приймальна комісія.

Розпочинаючи офіційну роботу, голова Приймальної комісії, ректор ХНУРЕ Валерій Семенець привітав абітурієнтів та побажав майбутнім студентам відповідального ставлення до вибору майбутньої спеціальності.

Також про правила прийому розповів заступник голови Приймальної комісії Андрій Єрохін

«Шановні майбутні студенти ХНУРЕ, з 12 по 26 липня починається прийом заяв на вступ до ХНУРЕ на базі середньої школи. Приймальна комісія Харківського національного університету радіоелектроніки нагадує вам, що на базі Приймальній комісії працює консультаційний центр, де ви зможете отримати фахову допомогу, як зі створення власного електронного кабінету, так і з подання заяв для того, щоб здійснити свою мрію та отримати бюджетне місце в одному із найкращих закладів вищої освіти України», – зауважив заступник голови Приймальної комісії ХНУРЕ.

Також Андрій Єрохін розповів, що цього року кількість бюджетних місць, з огляду на минулорічні результати прийому, збільшено на 10%.

У ХНУРЕ розпочала роботу Приймальна комісія