У ХНУРЕ розпочала роботу Перша міжнародна весняна школа з верифікації та штучного інтелекту

25.04.2018

24 квітня на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відкрилась Перша міжнародна весняна школа з верифікації та штучного інтелекту. Учасників школи привітав декан факультету комп’ютерних наук Андрій Ерохін, який побажав плідної роботи та зауважив, що розвиток високих технологій це пріоритетна задача сучасної технічної освіти.

Першим з доповіддю виступив професор Австралійського національного університету Богомолов Сергій, з доповіддю «Перевірка та планування алгоритмів машинного навчання та навпаки».
Також з доповідями виступили представники різних технічних вишів України. Микола Нікітченко завідувач кафедрою теорії і технології програмування Київського національного університету імені Тараса Шевченка з доповіддю «Логіка та верифікація програм». Леонід Любчик, завідувач кафедрою комп’ютерної математики і аналізу даних НТУ “ХПІ” з доповіддю «Задачі та методи подавлення постійно діючих невимірюваних збурень в системах керування». В’ячеслав Харченко завідувач кафедрою комп’ютерних систем і мереж Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» з доповіддю «Injection Based Verification of Software and Programmable Systems: Theoretical Issues and Industrial Cases» та Григорій Жолткевич, декан факультету математики і інформатики, завідувач кафедрою теоретичної та прикладної інформатики Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна.

У ХНУРЕ розпочала роботу Перша міжнародна весняна школа з верифікації та штучного інтелекту