У ХНУРЕ пройшов День відкритих дверей

Сьогодні у Харківському національному університеті радіоелектроніки проходив традиційний День відкритих дверей, на якому майбутні абітурієнти разом з батьками завітали до вишу, щоб більше дізнатися про його можливості, факультети, особливості цьогорічні вступної кампанії, а також особисто поспілкуватись з деканами, викладачами та студентами.

Привітав майбутніх вступників ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець, який розповів гостям про основні  переваги навчання в університеті радіоелектроніки та побажав плідного навчання і відповідального ставлення до вибору свого майбутнього.

Виступив перед гостями й заступник голови приймальної комісії Андрій Єрохін, який детально розповів про факультети університету та особливості вступу до ХНУРЕ.

Окрім того, майбутні абітурієнти мали нагоду відвідати кафедри, ознайомитись з технічною базою вишу, діловими партнерами, а також особисто задати питання деканам та викладачам.

Приміром, факультет комп’ютерних наук протягом трьох років підтримує постійний партнер IT-компанія Sigma Software. В цьому році компанія надала подарунки для учасників конкурсу Дня відкритих дверей «Збери кубик Рубіка», а також ручки, цукерки, сувенірну продукцію.

У ХНУРЕ пройшов День відкритих дверей