У ХНУРЕ пройшов День відкритих дверей

17 грудня у стінах ХНУРЕ пройшов традиційний День відкритих дверей, де майбутні абітурієнти разом із батьками мали нагоду ознайомитись з можливостями університету,  факультетами, особливостями вступної кампанії, а також поспілкуватись з деканами, викладачами та студентами.

Привітав майбутніх вступників ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець, який розповів гостям про основні  переваги навчання в університеті та побажав відповідального ставлення до вибору свого майбутнього.

«Харківський національний університет радіоелектроніки – це єдиний університет, який пропонує весь комплекс сучасних технічних та ІТ спеціальностей. Крім того, наша постійна робота у напрямку розвитку міжнародних відносин з вишами різних країн та співробітництво з ІТ компаніями, дають студентам гарні можливості для стрімкого розвитку. Тож, якщо ви бачите своє майбутнє саме у ІТ, то ХНУРЕ – найкращий вибір», – підкреслив ректор.

Також перед гостями виступив заступник голови приймальної комісії Андрій Єрохін, який детально розповів про факультети університету та особливості вступу до ХНУРЕ.

Крім того, гості мали нагоду відвідати кафедри, ознайомитись з технічною базою вишу, його партнерами, а також особисто задати питання деканам та викладачам.

У ХНУРЕ пройшов День відкритих дверей