Студенти ХНУРЕ серед переможців обласного чемпіонату з пауерліфтингу

28.12.2023

23 грудня 2023 року у м. Харков пройшов чемпіонат харківської області з класичного та екіпірувального жиму лежачи серед усіх вікових категорій. Від нашого спортивного клубу “Радіотехнік ХНУРЕ”, під керівництвом тренера – викладача МСМКУ Наталії  Дідюк, взяли участь 8 спортсменів. Всі вони принесли медалі у скарбничку нашого клубу.

Серед наймолодших учасників виступила  Олександра Зайкіна, яка покращила свій особистий результат у класичному жимі лежачи та посіла 1 місце у своїй ваговій категорії. Серед юніорок до 23 років виступила Тетяна Сливка  (ВПВПС-21-5), яка у ваговій категорії до 52 кг, легко впоралася з вагою 35 кг і посіла також 1 місце, а в екіпірувальному дивізіоні чемпіоном цих змагань стала Альона Дідюк,  у ваговій категорії 57 кг з результатом у жимі лежачи 85 кг.

4 спортсмена виступили серед юніорів. У ваговій категорії до 59 кг, Іван Чигирьов  (ІРТм-23-1), з результатом 90 кг, та, у ваговій категорії до 93 кг, КМСУ Олександр Нарватов  (КСМм-23-1), з результатом 140 кг, здобули золото чемпіонату харківської області з класичного жиму лежачи. Срібло дісталося Олександру Аксьонову , який у ваговій категорії до 93 кг пожав 127.5 кг. А КМСУ Рустам Фаброван  (ЕППм-23-1) з результатом 130 кг у ваговій категорії до 83 кг став бронзовим призером цих змагань.

Пауерліфтинг – це вид спорту, доступний кожному у будь-якому віці. Тренер – викладач МСМКУ Наталя Дідюк  виступила у класичному жимі лежачи та з результатом 72.5 кг посіла 1 місце у своїй віковій категорії М2.

8 медалей – відмінний результат для нашої команди!