Студенти ХНУРЕ зустрілися з представником освітньої програми «Advanced IT Talents»

12.07.2018

9 червня пройшла традиційна зустріч Голови наглядової ради Харківського IT-кластеру і CEO AltexSoft Олександра Медового зі студентами, що навчаються за програмою «Advanced IT Talents».

«Advanced IT Talents» – це освітній проект для перспективних, талановитих молодих людей, що прагнуть отримати знання у галузі комп’ютерних наук, реалізований за ініціативою Олександра Медового на базі кафедри програмної інженерії. Після вивчення циклу алгоритмічних курсів студенти зможуть успішно проходити співбесіди в будь-які компанії, у тому числі Microsoft, Google, Facebook.

Цикл, що складається з 10 кредитних курсів,  читається у рамках вільного вибору студента з другого по четвертий курс. Головна особливість проекту – стати учасником може студент будь-якої спеціальності. Тобто, якщо людині з якихось причин не вдалось поступити на комп’ютерні науки (наприклад, не вистачило балів ЗНО з гуманітарних предметів), але він добре знає математику, він цілком може розраховувати на участь у проекті.

На зустріч були запрошені студенти першого курсу, що стали найкращими в результаті трьохетапного конкурсного відбору, а також студенти другого і третього курсів, які вже декілька років навчаються за спеціальною програмою.

Крім того, цього року серед студентів 2 і 3 курсів було проведено конкурсний відбір на практику в IT-компанію з машинного навчання.

Слід зазначити, що навчання в рамках «Advanced IT Talents» є достатньо складним та насиченим різними видами атестаційних робіт, тому найкращим студентам виплачується додаткова стипендія в залежності від його рейтингу, яка дозволяє сконцентруватись на навчанні та вдосконаленні власних практичних та теоретичних знань.