Студенти ХНУРЕ зайняли перше місце в регіональному фіналі міжнародного IT-чемпіонату «Золотий Байт»

13 квітня 2018 року в Харкові проходив регіональний фінал міжнародного IT-чемпіонату «Золотий Байт». Конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити та реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій. Так перше місце в номінації «STARTUP CHALLENDGE» зайняв проект «Eventyr», який представляли Данила Слупський і Олег Войтенко – студенти 3-го курсу кафедри ПІ Харківського національного університету радіоелектроніки.
У своєму проекті «Eventyr» студенти-розробники використовували останні досягнення в технології Augmented reality для платформи iOs.
Даний проект надає можливість будь-якому власникові бізнесу використовувати віртуальні рекламні об’єкти (банери, відео, 3Д об’єкти) в прив’язці до місця, а не до мітках як це зазвичай буває. У переможців уже готовий робочий прототип і продемонстровано рішення для кінотеатрів.

Приклад

Також членом журі в номінаціях “STARTUP CHALLENDGE” і “WEB PROJECT” від ХНУРЕ став доцент кафедри Програмної інженерії Віктор Каук.