СТУДЕНТИ ХНУРЕ ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСА

26.02.2020

21 лютого студенти Харківського національного університету радіоелектроніки взяли участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу IT Development Champ по вирішенню бізнес-кейсів від компанії KERNEL, який відбувся в м. Київ.

Міжнародний агрохолдинг KERNEL запропонував прийняти супер технологічний виклик та вирішити реальні виробничі задачі. Одним з напрямків роботи компанії є послуги з перевірки якості, очищенню та зберіганню зерна. Це відбувається на елеваторах, куди зерно привозять після збирання в полі. Потік транспорту і продукції дуже значний, його нелегко реєструвати та фіксувати. Треба було вирішити на вибір один з бізнес-кейсів:

створити мобільний додаток на Android OS, в якому буде реєструватися в’їзд транспортних засобів на територію елеватора, створити web додаток «Кабінет клієнта» елеватору, створити конфігурацію на платформі 1С: Підприємство для ведення кількісно-якісного обліку елеватора.

Команда навчально-виробничого науково-дослідного Центру «SAP Академія» Харківського національного університету радіоелектроніки у складі студентів Гліба Терещенко, Костянтина Нечволода, Ярослава Гончар під головуванням керівника центру Ірини Кириченко прийняла виклик та вирішила всі три кейси, створивши єдиний програмний продукт: програмну реалізацію мобільного додатка реєстрації заїзду транспортних засобів, веб-порталу клієнта і кількісно-якісного обліку елеватора.

Серед 180 учасників Всеукраїнського конкурсу команда ХНУРЕ посіла перше місце.

Міжнародний агрохолдинг KERNEL – провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію KERNEL експортує більш ніж до 80 країн світу, має найбільший в Україні земельний фонд – більше 600 тис.га. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).

СТУДЕНТИ ХНУРЕ ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСА