Студенти ХНУРЕ освоюють непрості проекти

24.01.2017

Минуло 5 місяців відтоді, як стартував унікальний проект – IT Talents. IT Talents – це освітній проект для перспективних, талановитих молодих людей, які прагнуть набути глибоких знань у галузі комп’ютерних наук і програмної інженерії, що спільно реалізують Харківський національний університет радіоелектроніки та компанія AltexSoft.Студенти ХНУРЕ освоюють непрості проекти
Одним з основних завдань проекту є створення сприятливих умов у Харківській області, щоб талановита молодь могла реалізовувати свої можливості, залишаючись в Харкові. Координує проект кафедра програмної інженерії.

29 студентів трьох різних спеціальностей (програмної інженерії, комп’ютерних наук та інформатики), які пройшли серйозний попередній відбір, повністю заглибилися в світ алгоритмів, математики та прикладного програмування. У цьому семестрі студентам була надана можливість в якості альтернативної дисципліни вивчати спеціальні розділи теорії алгоритмів і структури даних (СРТАСД) з викладачами кафедри ПІ В.М. Ляпотою, О.Д. Дрюком та О.В. Вечуром. У рамках даної дисципліни студенти вивчили теми про перемноження матриць, ациклічні графи, про персистентність, ускладнені види сортувань тощо.
З метою отримання зворотного зв’язку від студентів і виявлення слабких місць дисципліни було проведене анонімне тестування, за підсумками якого можна зробити такі висновки:
– 75% респондентам подобається курс, вони вважають матеріал сучасним і корисним;
– понад 80% вважають лекційний матеріал і домашні роботи складними, але, доклавши трохи зусиль, матеріалом можна опанувати на досить високому рівні;
– всі респонденти зійшлися на думці, що проблем з технічним і програмним забезпеченням під час проведення занять немає, викладачі об’єктивні і доброзичливо ставляться до студентів.
В анкетах студентам було також запропоновано написати побажання майбутнім слухачам курсу. Побажання були різними, але підсумувати їх можна одним: «Відпочивайте, поки можете, дурненькі. Буде складно, але воно того варте! »
Бажаємо хлопцям так діяти й далі – розслаблятися ще не час! Курс дійсно складний, але він і справді того вартий!