Студент ХНУРЕ отримав стипендію WWDC Scholarship від компанії Apple

Проект Олега Дреймана, студента 4 курсу кафедри ПІ Харківського національного університету радіоелектроніки, став одним із кращим у рамках престижної стипендіальної програми WWDC Scholarship від компанії Apple, яка не тільки дасть можливість взяти участь у цьогорічній конференції для розробників Worldwide Developers Conference, що відбудеться на початку червня в Сан-Хосе (Каліфорнія), а також буде одним із найвагоміших досягнень у резюме студента.

Сам проект, як розповів Олег, являє собою інтерактивний симулятор розбудови міста, але його головна особливість – все місто описується за допомогою Swift-коду та відображається в інтерактивному вікні.

Користувачеві потрібно не тільки будувати місто, але й стежити, щоб воно було збалансовано економічно (кількість робочих місць / кількість жителів) та за «рівнем комфорту», на який впливає наявність у пішої доступності парків, магазинів, сусідів та віддаленість об’єктів промисловості. Рівень комфорту вираховується окремо для кожного житлового будинку.

За словами розробника, проект є, насамперед, освітнім – він вчить системному мисленню, концепціям програмування, а також основам урбаністики.

Проект Олега Дреймана