Стартап студентів ХНУРЕ «Eventyr» продовжує брати призові місця на престижних конкурсах

 

Проект студентів 3-го курсу кафедри ПІ  Харківського національного університету радіоелектроніки  Данила Слупського та Олега Войтенка – «Eventyr» став призером двох престижних конкурсів. Ментором проекту є доцент кафедри ПІ Віктор Каук.

На Фестивалі інновацій, який проводило Міністерство освіти і науки України, хлопці вибороли 3 місце в номінації «Бізнес-стартапи», а в фіналі Міжнародного конкурсу “Золотий Байт”, організатором якого стала Комп’ютерна Академія ШАГ, їх проект зайняв 2 місце в номінації «Стартап». Цей проект дозволяє бізнесу легко будувати рекламні майданчики за допомогою технології доповненої реальності.

В якості призів на Фестивалі інновацій наші студенти отримали можливість фінансування потреб проекту в сумі 10 000 грн. від компанії «Київстар», можливість зняти промо-ролик і підготувати професійну презентацію від компанії «Будинки інновацій», можливість взяти участь в акселераційній програмі «Телеком – акселератор 3.0 », а також можливість представляти свій проект на алеї стартапів Міжнародного форуму інновацій« Innovation Market », який буде проходити в Києві 21-23 листопада 2018 року. А за друге місце в конкурсі «Золотий байт» наші студенти отримали не тільки медалі, а й цінні призи: телевізор, мультимедійні колонки і навушники, які подарували своїй кафедрі на 55-річчя.

Стартап студентів ХНУРЕ «Eventyr» продовжує брати призові місця на престижних конкурсах