Олексій Феліксович Лановий

Олексій Феліксович Лановий
Доцент кафедри програмної інженерії, заступник декана факультету КН, заступник відповідального секретаря приймальної комісії, кандидат технічних наук, доцент
Scopus ID: 57552638500
h-індекс:0
Документи автора:2
Загальна кількість цитувань:0
Google Scholar ID: TBBUlMAAAAAJ
Весь часОстанні 5 років
Цитування2514
h-індекс33
i10-індекс00

Освіта та кар’єра

1988 г. – закінчив Харківський інститут радіоелектроніки за спеціальністю «Автоматизовані системи управління».
В період з 1988 р. по 1996 р. обіймав науково-педагогічні посади на кафедрі системотехніки ХІРЕ, проходив навчання в аспірантурі.
В 1996 р. захистив кандидатську дисертацію, в 2011 р. отримав наукове звання доцента.
З 1996 р. по 2013 р. проходив службу в органах внутрішніх справ України, працював на посадах старшого викладача, доцента в Харківському національному університеті внутрішніх справ, має нагороди та відзнаки.
З 2005 р. – начальник кафедри інформаційних систем і технологій в діяльності ОВС.
З 2013 р. – доцент кафедри програмної інженерії ХНУРЕ, з 2015 р. – заступник декана факультету КН з навчально-методичної роботи.


Освітня діяльність

Приймає активну участі в розвитку спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерні науки і інформаційні технології», керує науковою роботою бакалаврів та магістрів.
Викладає лекційні курси: Організація комп’ютерних мереж, Технології розробки програмного забезпечення, Функціональне тестування програмного забезпечення, Архітектура комп’ютера та організація комп’ютерних мереж.


Наукова діяльність

Наукові інтереси: моделювання поведінки натовпу, мережеві технології. Має значний науковий та практичний досвід з розробки та супроводжуванню складних інформаційних систем, у тому числі – спеціального призначення.


Громадська діяльність

Знайшла своє відображення в участі в науково-практичних конференціях та нарадах, присвячених підвищенню якості підготовки студентів за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення».


Нагороди та премії

2007 р. – медаль «За відзнаку в службі ІІ ступеня», почесні грамоти та подяки.


Публікації та патенти

Результати наукової та навчальної діяльності подані у понад 50 друкованих роботах. Є співавтором 3 навчальних посібників, навчально-методичних матеріалів для підготовки та проведення різних видів занять.