Біргіт Гласмахер

Біргіт Гласмахер
Почесний професор ХНУРЕ, директор Інституту мультіфазних процесів (ІМП) Університету ім. Готфріда Вільгельма Лейбніца м. Ганновер (Німеччина).

Біргіт Гласмахер вивчала біомедичну інженерію в Університеті Данді у Великобританії. Потім 17 років працювала в Інституті біомедичної інженерії ім. Гельмгольца Університету Аахена. У 1991 році одержала докторський ступінь за дослідження кальцинування поліуретанових біоматеріалів у серцево-судинній системі.

Наукові інтереси фрау Гласмахер включають біоматеріали, функціональну тканинну інженерію, біо-гібридні системи, механізми пошкодження імплантатів і кріогеніку.

Протягом 10 років професор Гласмахер підтримує і розробляє спільні проекти від BMBF, DAAD, Erasmus+ із кафедрою біомедичної інженерії (БMІ). Інститут мультіфазних процесів співпрацює із дослідницькою групою професора О.Г. Авруніна у галузі створення програмного забезпечення для автоматизованої обробки і аналізу зображень кріомікроскопії і мікро-КТ. За цей період 6 вчених ІМП відвідали ХНУРЕ, а 9 студентів, 3 аспіранта і викладачі кафедри БМІ взяли участь у довгострокових наукових проектах з університетом Ганновера.

За підтримку і розвиток спільних проектів Біргіт Гласмахер отримала диплом Почесного професора Харківського національного університету радіоелектроніки.