Спортсмени ХНУРЕ взяли участь у чемпіонаті з класичного пауерліфтингу та класичному жиму лежачи

10.02.2022

5-6 лютого відбувся чемпіонат Харківської області з класичного пауерліфтингу та класичному жиму лежачи серед дорослих та юніорів.
Участь у змаганнях взяли студенти Харківського національного університету радіоелектроніки: КМСУ Ігор Лукієнко (КІТПВм-21-1); КМСУ Вікторія Ахременко (DSm-21-1); неодноразовий абсолютний чемпіон харківської області Нарватов Олександр (ПЗПІ-19-2), Костянтин Бондаренко (ПЗПІ-21-3); Лара Пілюк (КУІБ-20-1); Микита Бобків (АКТАКІТ-20-3), Рустам Фаброван (ЄЄПС-19-1), який вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту України з класичного пауерліфтингу.
У жимі лежачи Вікторія Ахременко та Костянтин Бондаренко вибороли перше місце, Микита Бобков – друге. У триборстві Лара Пілюк, Ігор Лукієнко, Олександр Нарватов та Костянтин Бондаренко посіли перші місця, окрім того Лара Пілюк виборола третє місце, а Олександр Нарватов – друге в абсолютній ваговій категорії. Рустам Фарбован посів друге місце.
Загалом, за результатами змагань, спортсмени вибороли шість золотих медалей, три срібні та одну бронзову в силовому триборстві та в окремій вправі – жимі лежачи.
Четверо спортсменів університету радіоелектроніки отримали право представляти Харківську область на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу, що відбудеться у березні у Львові.