Спортсмени ХНУРЕ стали призерами Чемпіонату України з класичного жиму лежачи

06.04.2021

Спортсмени збірної команди Харківського національного університету радіоелектроніки з пауерліфтингу взяли участь у Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи, який відбувся з 3 по 6 квітня у м. Хмельницький.
За результатами змагань Вікторія Ахременко, кандидат у майстри спорту України, у ваговій категорії до 57 кг, з результатом 65 кг, виборола друге місце, Ігор Лукієнко, кандидат у майстри спорту України, у ваговій категорії до 59 кг, з результатом 110 кг, посів третє місце, Олександр Нарватов у ваговій категорії до 105 кг, з результатом 150 кг – третє місце, Іван Гриценко у ваговій категорії до 74 кг, з особистим рекордом в жимі лежачи 132,5 кг, здобув четверте місце.

Тренер призерів Чемпіонату України старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту ХНУРЕ –  Наталія Дідюк.