Спортсмени ХНУРЕ отримали перемогу на Чемпіонаті з класичного жиму лежачи

10.03.2021

6 березня відбувся Чемпіонат міста Харкова з класичного жиму лежачи, участь у якому взяли спортсмени збірної команди з пауерліфтингу Харківського національного університету радіоелектроніки. За результатами змагань, у своїх вагових категоріях, серед дівчат переможцями стали: Вікторія Ахременко (ІТШІ-17-1) виборола перше місце, Марина Мурзіна та  Марія Мазел (КІУКІу-19-2) посіли друге місце. Серед хлопців, у своїх вагових категоріях, Ігор Лукієнко (АКТСІу-18-2), Іван Гриценко (КІУКІ-18-5) та Олександр Нарватов (ПЗПІ-19-2) вибороли золото. Серед учасників, в абсолютній ваговій категорії, до трійки призерів серед дівчат увійшли: Вікторія Ахременко – друге місце, Марина Мурзіна – третє місце. Серед хлопців – Олександр Нарватов посів перше місце, а Іван Гриценко виборов третє місце. За результатами змагань, які є відбірковими на Чемпіонат України з жиму лежачи, збірна команда ХНУРЕ отримала 10 медалей. Тренер збірної команди університету радіоелектроніки з пауерліфтингу – старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Наталя Дідюк.