Співробітники ХНУРЕ беруть участь в доброчинності

23.02.2021

На початку лютого на кафедрі фізичного виховання відбувся благодійний турнір з баскетболу присвячений пам’яті Євгена Михайловича  Бороховського.

Євген Михайлович Бороховський – професор кафедри фізичного виховання Харківського національного університету радіоелектроніки, майстер спорту СРСР з баскетболу. Його внесок в історію спорту – неоціненний. Протягом багатьох років працював тренером команди «Будівельник»(Харків), а також виступав за команди СКА (Київ) в чемпіонаті СРСР, а  у складі збірної Харкова був призером Спартакіади УРСР (1959 рік). Очолювані ним студентські команди Харкова ставали чемпіонами та призерами студентських чемпіонатів УРСР. У складі команди ветеранів міста Харкова Євген Бороховський був переможцем і призером міжнародних турнірів. Він завжди був прикладом сили, стійкості й відданості спорту.

На зібрані кошти придбано на прохання представника Богодухівського дитячого будинку для дітей з обмеженими можливостями два блендера Bosch, пляшки і соски для годування дітей (на загальну суму 8300 грн). Все у повному обсязі передано в зазначений заклад для користування придбаним у потребах дітей, що там перебувають.

Спортивний турнір пам’яті Євгена Михайловича Бороховського буде проводитись щорічно.

Співробітники ХНУРЕ беруть участь в доброчинності