Семінар з методологій викладання, розроблених в проєктах Erasmus+

20.09.2023

15 вересня 2023 року учасники проєктів ХНУРЕ, які представляють 2 кафедри, а саме кафедру штучного інтелекту та кафедру економічної кібернетики та управління економічною безпекою, разом з колегами з МНТУ (Київ) провели семінар «Коеволюція «Бізнес-Університет»: нові реалії – нові практики», що поширив методологічні результати 3 проєктів Erasmus+ UniCities, WARN та JoInME. ХНУРЕ відіграє провідну роль в обох проектах WARN та JoInME. На семінарі були продемонстровані практики для ефективного навчання протидії гібридним загрозам (за проєктом WARN) та для інноваційного підприємництва в областімництва в області штучного інтелекту для промисловості 5.0 за проєктом JoInME)  у відповідь на  драматичну зміну безпекової ситуації,  спричинену непередбачуваними викликами, такими як пандемії чи війни.

Захід було проведено у Києві, що дозволило залучити 79 представників академічної спільноти та бізнесу з Харкова, Києва, Запоріжжя, Черкас, Чернігова та тимчасово окупованого Донецька та Донецької області.

Під час семінару учасники проєкту з ХНУРЕ, зокрема доцентки каф. ШІ Марія Головянко та каф. ЕК Світлана Гришко, продемонстрували переваги нових підходів до навчання в умовах нових реалій. Короткий тренінг, проведений  для викладацької аудиторії, продемонстрував кілька практичних прийомів, що виявило жвавий відгук колег.

Спеціально запрошена спікерка, Світлана Шитікова, координаторка проекту ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні», представила нові можливості програми Еразмус+ та важливість синергії проєктів та взаємодії команд для посилення впливу проєктів на різних рівнях, що наочно довели команди трьох проєктів, об’єднавших досвід, зусилля та результати у новітній методологічний фреймфорк.

Велика подяка колегам – партнерам з WARN-середовища – ЗВО «Міжнародний науково-технічний університет ім. Ак. Юрія Бугая», ректорці університету професорці Вероніці Худолій та проректорці, професорці Оксані Карпенко за натхненний і потужний внесок в інтелектуальний синергетичний результат спільно організованого воркшопу та їх неоціненну допомогу в залученні широкої освітянської авдиторії.

Семінар з методологій викладання, розроблених в проєктах Erasmus+