Ректор ХНУРЕ провів зустріч зі студентами, які успішно пройшли навчання в рамках програми Erasmus+ у Болгарії

Студенти ХНУРЕ Максим Бекузаров гр. ПЗПІ -16-2 та Андрій Логвин гр. ПІ – 15-2 стали учасниками проекту міжнародної кредитної мобільності, який проводиться за підтримки Програми Erasmus+ і Європейської Комісії.

Протягом весняного семестру хлопці навчались за узгодженою програмою в  Русенському технічному університеті Ангел Канчєв (місто Русе, Болгарія) та  отримали грант, який покриває їх основні витрати.

Також студенти університету радіоелектроніки вибороли  I місце в Університетській Олімпіаді. Крім того, взяли  участь у Фіналі Міжнародної Олімпіади зі спортивного програмування, що відбувся  в місті Софія.

За результатами навчання студенти ХНУРЕ отримали позитивний відгук від усіх викладачів університету Ангел Канчєв та найвищі бали за пройдені курси.

У ході зустрічі з переможцями ректор Харківського національного університету радіоелектроніки Валерій Семенец подякував Максиму та Андрію за відповідальне ставлення до навчання, зауваживши, що студенти ХНУРЕ завжди беруть активну участь у міжнародних проектах, і керівництво пишається кожним представником нашого університету, що стає учасником освітніх програм.

 

Ректор ХНУРЕ провів зустріч зі студентами, які успішно пройшли навчання в рамках програми Erasmus+ у Болгарії