Представники ХНУРЕ беруть участь у II Міжнародній конференції  «Європейська співпраця Львів-Сколе-Бидгощ «Наука-самоврядування-бізнес»

5 червня у м. Львів розпочала свою роботу ІІ Міжнародна конференція «Європейська співпраця Львів-Сколе-Бидгощ «Наука-самоврядування-бізнес», співорганізатором якої виступає Харківський національний університет радіоелектроніки.

Вітальними словами конференцію відкрили: Президент Університету Економіки WSG (м. Бидгощ, Польща), почесний консул України в Бидгощі проф. Кшиштоф Сікора, радник з гуманітарних питань Сколівської районної ради Олексій Тренич та представник ХНУРЕ професор Андрій Єрохін, який, за дорученням ректора Валерія Семенця, побажав присутнім плідної роботи на конференції та конструктивних дискусій.

 

У рамках заходу відбуваються пленарні виступи учасників, а також проводяться круглі столи за основними напрямками роботи конференції. Захід має практичний характер і поділена на панелі за наступними тематиками:

  1. Розробка та впровадження інформаційних технологій в туристичному бізнесі.
  2. Обмін досвідом органів місцевого самоврядування в контексті ідеї самоврядування в Європейському Союзі.
  3. Застосування європейських стандартів в освіті польських та українських студентів.
  4. Підприємництво та можливості для розвитку міжнародного бізнесу.
  5. Управління культурною спадщиною.
Представники ХНУРЕ беруть участь у II Міжнародній конференції  «Європейська співпраця Львів-Сколе-Бидгощ «Наука-самоврядування-бізнес»