Обов’язки ректора ХНУРЕ покладені на Валерія Семенця

Сьогодні, 20 грудня, у ХНУРЕ заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління освіти і науки Володимир Ігнатьєв представив колективу університету нового керівника вишу.  Він зачитав наказ Міністерства освіти і науки України про покладання обов’язків ректора ХНУРЕ на професора кафедри метрології та вимірювальної техніки, доктора технічних наук Валерія Васильовича Семенця.Обов'язки ректора ХНУРЕ покладені на Валерія Семенця

Валерій Васильович Семенець народився 26 січня 1955 р. у Гребінці Полтавської області. Закінчивши школу, працював слюсарем з ремонту рухомого складу локомотивного депо Гребінка Південної залізниці. Проходив службу у лавах Радянської Армії.

У 1975 р. вступив до Харківського інституту радіоелектроніки, який закінчив з відзнакою. Після закінчення інституту працював у виші інженером, старшим інженером, аспірантом, молодшим науковим співробітником, старшим науковим співробітником, докторантом, старшим викладачем, заступником декана, доцентом, професором. Упродовж дев’яти років був проректором з навчально-методичної роботи, вісім років обіймав посаду першого проректора Харківського національного університету радіоелектроніки.

З 2009 по 2014 рік входив до Координаційної ради Міністерства освіти і науки України з навчання студентів-інвалідів. Сімнадцять років був заступником голови Вченої ради Харківського національного університету радіоелектроніки. Протягом дев’яти років очолював, а нині є членом двох спеціалізованих рад із захисту кандидатських і докторських дисертацій. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України». Відзначений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України та Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації.