Обираємо професію крок за кроком

08.02.2017

Цього разу місцем знайомства майбутніх абітурієнтів з Харківським національним університетом радіоелектроніки стала Харківська обласна бібліотека для юнацтва, де 7 лютого відкрився IV «Ярмарок вишів». Як завжди, до стендів ХНУРЕ була прикута велика увага відвідувачів ярмарку. Тут майбутні абітурієнти змогли отримати вичерпні відповіді на всі питання про правила вступу та про умови навчання в цьому престижному виші, з якими їх знайомили завідувач підготовчого відділення С.О. Китаєнко та інші співробітники університету.

Ця дводенна акція проходить в рамках програми «Обираємо професію крок за кроком» за підтримки управління культури і туризму, Департаменту науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради.
У цьому році ярмарок є частиною проекту «Покращення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої самореалізації та соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб у Харкові та Харківській області», який реалізується в межах проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб». Усі заходи є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України, які фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Як учасники «Ярмарку вишів» офіційно зареєструвалися учні 92 шкіл, ліцеїв та коледжів Харкова і області.

Обираємо професію крок за кроком