Науковці ХНУРЕ взяли участь у круглому столі «Перспективні медичні системи та інформаційні технології в біомедицині»

У рамках Фестивалю науки – 2018 у залі технічної літератури бібліотеки ім. Короленка відбувся круглий стіл «Перспективні медичні системи та інформаційні технології в біомедицині», присвячений розвитку біомедичної інженерії та використанню інформаційних технологій в охороні здоров’я.

Впродовж заходу учасники обговорили сучасний погляд на проблему діагностики та лікування порушень носового дихання, методи доказової діагностики дихально-нюхових порушень, роботизовані нейрохірургічні системи, сучасні технології променевої терапії, а також методи вирішення актуальних проблем у галузі охорони здоров’я із застосуванням сучасних технологій.
Модератором круглого столу був завідувач кафедри БМІ Харківського національного університету радіоелектроніки, професор Олег Аврунін. У засіданні круглого столу взяли участь викладачі та аспіранти кафедри БМІ ХНУРЕ, НТУ «ХПІ», ХНМУ та спеціалісти від ХОКБ та ХНІОНГ.
Унікальність заходу постала в тому, що лікарі доповідали медичні аспекти, а технічні фахівці розкривали фізичні та інженерні аспекти проблеми.
Наприкінці засідання було презентовано нові монографії, які присвячені сучасним інтелектуальним технологіям щодо діагностики та комп’ютерного моделювання хірургічних втручань.

Науковці ХНУРЕ взяли участь у круглому столі «Перспективні медичні системи та інформаційні технології в біомедицині»