Мурад Омаров відвідав Душанбе з робочим візитом

05.04.2021

З 29 березня по 2 квітня Мурад Омаров, проректор з міжнародного співробітництва Харківського національного університету радіоелектроніки, у складі делегації Міністерства освіти і науки України, на чолі з Міністром освіти та науки України Сергієм Шкарлетом, перебував з робочим візитом в Республіці Таджикистан, м. Душанбе.
Під час візиту Мурад Омаров провів робочі зустрічі з керівниками таджикських вишів. З Таджикським національним університетом, Худжанським державним університетом, Технологічним університетом Таджикистана та Дангарінським державним університетом – укладено угоди про співробітництво. У рамках співробітництва було обговорено такі питання як: здійснення програм подвійного дипломування, підвишення кваліфікації, а також підготовка магістрів та аспірантів. В галузі науки – можлива спільна участь в міжнародних заходах та розробка спільних наукових проектів.
Окрім цього в цей період в Душанбе проходила виcтавка «Study in Ukraine», в рамках якої, серед більш ніж 40 провідних закладів вищої освіти України, було представлено Харківський національний університет радіоелектроніки. Проректор Омаров розповів потенційним абітурієнтам про спеціальності, особливості навчання в університеті радіоелектроніки, можливості для участі в студентському активі та різноманітних заходах, які сприяють інтеграції до культурно-освітнього простору України.

Мурад Омаров відвідав Душанбе з робочим візитом