Майстри з інтелектуальних видів спорту ХНУРЕ долають нові вершини

21.03.2018

Студент третього курсу факультету комп’ютерної інженерії та управління Харківського національного університету радіоелектроніки, майстер спорту України Владислав Бахмацький (група КІ-15-3) відмінно виступив на Чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат віком до 20 років, що проходив у Миколаєві. Він став переможцем у турнірі блискавичної гри, здобув третє місце в рапід-турнірі та посів четверте місце в турнірі з класичних шахів.

Блискуче виступили вихованці ХНУРЕ і на Чемпіонаті України з міжнародних шашок серед молоді віком до 27 років. Тут усі перші три місця були нашими. На першому – міжнародний гросмейстер, випускник факультету КІУ 2015 року Владислав Мазур, на другому – майстер спорту України, третьокурсник факультету ЕЛБІ Максим Дороган (група МН-15-1), на третьому – міжнародний майстер, п’ятикурсник факультету АКТ В’ячеслав Новицький (група КІТПВм-17-1).

Не менш вдалим був виступ наших спортсменів і за результатами Чемпіонату України з шашок-64 серед молоді віком до 26 років. В’ячеслав Новицький став переможцем у «класиці», а Максим Дороган здобув перше місце в бліці, третє – в «класиці» і третє – в рапіді.