Літня школа для студентів «AI for Defence: Drones, Security, and Disinformation»

03.07.2024

Інструменти штучного інтелекту широко використовуються військовими. Водночас потрібні розробники та спеціалісти саме в цій сфері. Тож, студенти ХНУРЕ взяли участь у літній школі «AI for Defence: Drones, Security, and Disinformation», щоб навчитись використовувати штучний інтелект в оборонних технологіях та створювати власні інноваційні продукти для захисту країни.

У навчанні було три напрямки: збір дронів, розробка програмного забезпечення для роботів та створення систем для боротьби з дезінформацією.
Теоретичну частину представили топові лектори зі сфери освіти, державного сектору та бізнесу. Студенти одержали цінні практичні поради для боротьби з ІПСО та фейками. У фіналі заходу на учасників чекав потужний хакатон зі створенням власних оборонних технологій.
ХНУРЕ брав участь в організації літньої школи разом із Мінцифрою, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Львівською політехнікою, Департаментом кіберполіції Національної поліції України, OSINT-агенцією Molfar, компаніями Osavul та IT-Enterprise.