Підсумки проведення конференції

З 18 по 19 квітня у ХНУРЕ відбулася Друга міжнародна науково-технічна конференція «Комп’ютерні та інформаційні технології». Організатор заходу – кафедра ЕОМ.

На відкритті було заслухано вступне слово та привітання проректора по навчально-методичній роботі ХНУРЕ учасникам конференції, Рубана Ігоря Вікторовича.

Протягом двох днів було заслухано п’ять пленарних доповідей.

Особливої уваги варті пленарні виступи:

  • Володимира Савяка(HP Enterprise), який виступив з доповіддю на тему «Індустріальні рішення для тренінгу та інтерпретації в глибинному навчанні»;
  • Дениса Соколова (ХНУРЕ), який виступив з доповіддю про сучасні бездротові технології в системі вищої освіти України;
  • Євгенія Храмцова (керівник Харківської локації Resource Development Unit, «EPAM Systems») – «How-to become an IT Specialist».

На засіданнях секцій заслухані доповіді розробки та функціонування комп’ютерних та інформаційних систем, про технології забезпечення надійності та безпеки функціонування комп’ютерних та інформаційних систем, гнучкі інтегровані системи та робототехніку, проектування, впровадження та експлуатація інформаційних систем і технологій, інтелектуальні інформаційні системи.

Праці конференції опубліковані у збірнику матеріалів 2-ї Міжнародної конференції «Комп’ютерні та інформаційні технології».

 

Друга міжнародна науково-технічна конференція «Комп'ютерні та інформаційні системи і технології» Збірка наукових праць.pdf