Команда паверліфтерів ХНУРЕ – бронзові призери обласних змагань

17.12.2019

Збірна команда з паверліфтингу Харківського національного університету радіоелектроніки, під керівництвом тренера, старшого викладача кафедри ФВС Наталії Дідюк посіла III місце серед 17 команд в обласних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» серед студентів ЗВО Харківської області з паверліфтингу, які відбувались з 13 по 15 грудня у спортивному комплексі ХТУБА.

Так Юрій Бондаренко зібравши суму триборства 630 кг. (Присідання – 225 кг, Жим – 150 кг. Тяга – 255 кг) посів III місце в категорії до 120 кг, та вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України з паверліфтингу.
Повторили цю ж норму силового триборства Влад Іванов в категорії до 80 кг з сумою 512,5 кг і Владислав Максимов, який так само зайняв III місце у своїй ваговій категорії до 83 кг (Присідання – 212 кг, Жим – 142,8 кг. Тяга – 220 кг) З сумою 575 кг.
Чемпіонами цих змагань стали Дарина Бродягіна у ваговій категорії до 52 кг з сумою триборства 235 кг. (Присідання – 87,5 кг, Жим – 45 кг. Тяга – 102,5 кг) Та Ігор Лукієнко у ваговій категорії до 59 кг з сумою 385 кг. (Присідання – 135 кг, Жим – 95 кг. Тяга – 155 кг).
Вікторія Ахременко стала срібним призером у своїй ваговій категорії із сумою в трьох рухах 240 кг. (Присідання – 85 кг, Жим – 55 кг. Тяга – 100 кг).
Великий внесок у загальнокомандний залік внесли дебютанти цих змагань Марія Мазел, Микита Нікітін, Олександр Щербак, Філіп Кравченко, Іван Гриценко та Олександр Нарватов.