Команда KhNURE_NRG стала призером олімпіади «KPI-OPEN 2019»

08.07.2019

З 2 по 5 липня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за підтримки Кібернетичного центру Національної академії наук України проходила XIV Міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова «KPI-OPEN 2019».

Головна мета турніру – не лише визначити найсильніших серед його учасників, але й дати кожному з них імпульс для особистісного професійного зростання.

За роки проведення олімпіади «KPI-OPEN» в ній взяли участь понад 3800 студентів із 165 університетів 17 країн. Традиційно олімпіада проходила у два тури: у першому турі учасники розв’язували 8 задач, а  у другому – 6.

Харківський національний університет радіоелектроніки представляли три команди: KHNURE_NRG, CODE_SHREDINGERA та BRAINSTORM, тренером яких є доцент кафедри ПІ Олександр Вечур, а капітанами – Матвій Асландуков, Станіслав Качанов та Дмитро Руденко.

За результатами змагань команда KhNURE_NRG разом із командою LNU Jackals Львіського національного університету ім. Івана Франка посіла друге місце та отримала дипломи. Крім того, члени команд були нагороджені книгами з історії Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського й призами від спонсорів – павербанками та колекційними срібними монетами «Ощадбанку» «День ощадності».