Колектив ХНУРЕ повністю підтримує законне рішення МОН України про укладення контракту з професором Валерієм Семенцем

Таке рішення було прийняте на конференції трудового колективу Харківського національного університету радіоелектроніки, яка відбулася 20 березня. На конференції обговорили ситуацію, що склалася навколо виборів і призначення на посаду ректора ХНУРЕ.

15 грудня 2016 року на виборах ректора Харківського національного університету радіоелектроніки перемогу здобув професор Валерій Семенець, і був призначений ректором університету після підписання відповідного контракту з Міністерством освіти і науки України. Незважаючи на це, колишній тимчасово виконуючий обов’язки ректора ХНУРЕ Едуард Рубін отримав рішення Харківського окружного апеляційного суду про скасування наказу про звільнення та поновлення на роботі в університеті. Колектив вищого навчального закладу стурбований можливістю створення юридичної колапсу в університеті.

В зв’язку з цим трудовий колектив ХНУРЕ прийняв рішення підтримати міністерство з правової позиції про призначення ректора і проголосував за звернення до Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, а також до Голови Ради ректорів Харківської області Віля Бакірова з проханням підтримати позицію співробітників і студентів університету з призначення ректором ХНУРЕ професора Валерія Семенця як законно обраного.

Колектив ХНУРЕ повністю підтримує законне рішення МОН України про укладення контракту з професором Валерієм Семенцем