Іноземні студенти кафедри «Біомедична інженерія» відвідали лабораторію «Сінево»

30.11.2019

Іноземні студенти кафедри «Біомедична інженерія» в рамках курсу «Вступ до спеціальності БМІ» (лектор проф. К.М. Музика) відвідали лабораторію «Сінево», де ознайомилися з роботою біохімічного аналітичного обладнання від кращих світових виробників, таких як Roche Diagnostics (Швейцарія), Sysmex (Японія), Bio-Rad (США), Siemens Healthcare Diagnostics (США ) тощо.

Особливою гордістю лабораторії «Сінево» є аналізатор Cobas e 601 (Roche Diagnostics) < https://diagnostics.roche.com/global/en/products/instruments/cobas-e-601.html> , один з найбільш надійних і ефективних аналізаторів для клінічних іммунологічних досліджень на українському ринку. Робота аналізатора Cobas e 601 заснована на унікальному і високочутливому методі електрогенерованої хемілюмінесценції (ЕХЛ).


Варто відзначити і той факт, що в Україні дослідження в області ЕХЛ проводяться лише у ХНУРЕ в лабораторії «Аналітична оптохемотроніка» уже понад 50 років.


Колектив лабораторії «Аналітична оптохемотроніка» ім. проф. М.М. Рожицького <https://nure.ua/ru/department/kafedra-biomeditsinskoy-inzhenerii-bmi/laboratorii-kafedry/nauchno-issledovatelskaja-i-uchebnaja-laboratorija-analiticheskoj-optohemotroniki-im-prof-rozhickogo-n-n> запрошує креативних студентів для проведення дослідної роботи в області електрохемілюмінесценціі і її застосувань (Звертатися в к.132a, 131б, лабораторія «Аналітична оптохемотроніка» ім. проф. Рожицького, кафедра «Біомедична інженерія», ХНУРЕ).

Іноземні студенти кафедри «Біомедична інженерія» відвідали лабораторію «Сінево»