ХНУРЕ запрошує на SecurityDay’19

25 квітня кафедра інфокомунікаційної інженерії імені В.В. Поповського Харківського національного університету радіоелектроніки проводить SecurityDay’19, що відбудеться на базі наукового парку «Синергія». Студенти та викладачі, які хочуть взяти участь у заході, мають попередньо зареєструватися посиланням:

Також  у рамках SecurityDay’19 запрошені провідні експерти з кібербезпеки:

  • Володимир Безмалий– експерт у галузі Consumer Security, Microsoft Security Trusted Advisor, сертифікований тренер і консультант Kaspersky Lab, автор багатьох книг і публікацій (м. Київ).
  • Олексій Барановський– експерт з кібербезпеки, кандидат технічних наук, доцент Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського», сертифікований тренер з кібербезпеки та засновник першої в Україні CyberSecuritySchool (м. Київ).
  • Вадим Чакрян– експерт з тестування на проникнення, аналітик з безпеки в компанії DataArt, кандидат технічних наук (м. Харків).
  • Олександр Адамов– експерт з аналізу шкідливих програм, керівник науково-дослідної лабораторії NioGuard Security Lab, тренер Кіберполіції України, викладач кафедри автоматизації проектування обчислювальної техніки ХНУРЕ (м. Харків).
  • Віталій Балашов– експерт з цифрової криміналістики, аспірант кафедри ІКІ імені В.В. Поповського ХНУРЕ (м. Харків).

Крім того, спеціальний гість із Ізраїлю – Нір Бен Давід, експерт з кібербезпеки виступить із доповіддю на тему «Vulnerable Point – Risks in the Digital World».