ХНУРЕ взяв участь у ХІІІ міжнародній виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном»

12 квітня, за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, в Харкові стартувала ХІІІ міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном», у який взяв участь Харківський національний університет радіоелектроніки.

Ця виставка – важлива подія для абітурієнтів, яким вона допоможе визначитись у виборі навчального закладу та майбутньої професії. Мета події презентувати молоді досягнення вишів Харківщини, України та Європи.

Цього року ХНУРЕ представляють одразу два презентаційних майданчика, один з яких організований спільно з Польським університетом економіки (WSG), що минулого року став офіційним партнером університету радіоелектроніки у програмі подвійного дипломування.

Відкриваючи захід, тимчасово в.о. ректора ХНУРЕ, проректор з інноваційно-корпоративної роботи та адміністрування Василь Россіхін підкреслив необхідність проведення подібних заходів та запросив молодь ознайомитись з програмами та можливостями  Харківського національного університету радіоелектроніки.

ХНУРЕ взяв участь у ХІІІ міжнародній виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном»