ХНУРЕ та Siemens налагоджують співпрацю

05.04.2018

5 квітня 2018 у стінах Харківського національного університету радіоелектроніки, з метою налагодження співробітництва, пройшла зустріч між керівництвом вишу та представниками компанії Siemens в Україні.

Коментуючи зустріч, виконуючий обов’язки ректора Василь Росіхін, зауважив, що можливостей для спільних проектів дуже багато, адже потенціал ХНУРЕ, його амбітних та таланливих студентів і науковців – складно переоцінити.

Крім того, за словами Мацея Зєлінські, генерального директора ДП «Сіменс Україна», міжнародний концерн дуже зацікавлений у співпраці з ХНУРЕ, адже це відкриє широкі можливості як для університету, його студентів та науки України, так і для компанії безпосередньо.

Наразі сторони досягли попередніх домовленостей про постачання компанією ДП «Сіменс Україна» обладнання і програмного забезпечення для модернізації лабораторії кафедри МІРЕС «Програмування промислових мікроконтролерів фірми Сіменс», а також взялись за розробку документа про співпрацю, у якому буде закладений фундамент та визначені основні точки перетину майбутнього співробітництва.

ХНУРЕ та Siemens налагоджують співпрацю