ХНУРЕ продовжує розширювати географію міжнародних зв’язків

26.03.2018

26 березня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася зустріч із представниками посольства Японії в Україні, які відвідали виш з метою ознайомлення з науковим потенціалом університету, розвитку наукового, освітнього і технічного співробітництва, а також можливості презентації японських компаній, які зацікавлені в прийомі на роботу випускників ХНУРЕ .

Делегація посольства, під керівництвом Міністра-радника Посольства Японії в Україні Мічіо Харада, провела переговори з адміністрацією університету на чолі з ректором, професором Валерієм Семенцем, на яких сторони обговорили перспективи спільної роботи.

«Ми вважаємо, що Харківський національний університет радіоелектроніки – кращий технічний університет в Україні, і японські компанії зацікавлені в тому, щоб наймати на роботу випускників цього університету. А також ми розглядаємо можливість співпраці між університетами Японії і Харківським університетом радіоелектроніки », – зазначив під час зустрічі Міністр-радник.

Сторони домовилися, що найближчим часом будуть сформовані пропозиції щодо співпраці в конкретну концепцію, яка стане основою для спільної роботи.

«Візит представників Посольства Японії в Україні дуже важливий для нас, тому, що це підтверджує правильність нашого шляху і говорить про те, що підготовка IT-фахівців в нашому університеті на вищому рівні», – підкреслив Валерій Семенець.

Першим кроком у співпраці стане презентація японських компаній на ярмарку вакансій для студентів ХНУРЕ.

ХНУРЕ продовжує розширювати географію міжнародних зв’язків