ХНУРЕ приймає участь у Школі соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School»

14.02.2019

На виконання поставлених завдань для досягнення цілей сталого розвитку, а саме цілі 4 – забезпечення всеохоплюючої та справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання протягом усього життя для всіх, ХНУРЕ приймає участь у Школі соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School».

Мета проекту – соціальна інтеграція у рамках концепції сталого розвитку, розвиток компетенції та навичок представників громадських організацій, які бажають і здатні ініціювати та реалізовувати в Харкові соціальні інноваційні проекти в різних сферах життєдіяльності.

Цього року головним партнером Open Grants School став Харківський національний університет радіоелектроніки – лідер міжнародної діяльності серед університетів України, в активі якого знаходяться 94 чинні міжнародні угоди. Саме на базі нових сучасних навчальних аудиторій проходитимуть теоретичні та практичні навчання, тренінгові сесії та майстер-класи  Школи.
Як зауважив ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець під час прес-конференції, така ініціатива стане у нагоді науковцям ХНУРЕ, які теж отримають змогу навчитись складати проектні заявки на фінансування своїх проектів у рамках концепції сталого розвитку.

Повідомлення Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради

Фото: Інна Петрикова

ХНУРЕ приймає участь у Школі соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School»